Telesis Telekomünikasyon Sistemleri San.Tic. A.Ş.

Adres   : Turgut Özal Bulvarı No.68 İskitler Altındağ Ankara Türkiye

Tel        : 0312 3840540 (Pbx)

Faks     : 0312 3840549

İletişim bilgileri aşağıda sunulmuş olan personelimize e-posta, telefon ya da   tıkla-konuş (ücretsiz web üzerinden arama) ile ulaşabilirsiniz. Telesis A.Ş. kimliğini açıklamak istemeyenlerden gelen görüş ve düşünceleri de dikkate alır. Ancak böyle bir durumuda, görüş ve düşüncelerini sunana geri dönmek mümkün olamayacaktır.

Ulaşım    :

Telesis hibrit santralların WebPhone yeteneği sayesinde, görüşmek istediğiniz personelimizin resmine veya tıkla konuş linkine tıklayarak internet üzerinden tamamen ücretsiz olarak konuşabilirsiniz. Yüksek ses kalitesi için bilgisayarınızda kulaklık ve mikrofon kullanılmalıdır. İlk kez WebPhone araması yapıyorsanız, bilgisayarınızın Java güncellemesi bir defaya mahsuz bir kaç dakika sürebilir. Sizde Telesis hibrit telefon santrali kullanıyorsanız, WebPhone’u kendi web sitenizde aktif etmek ve bilgi almak için tıklayınız. PX24n,u,m model hibrit santrallar da, 1 kanal WebPhone standart, X1 r5 ve PX24x model santrallar da lisansla kullanılır.

Genel Müdür Yardımcıları

Mümin GÜLER
Genel Müdür Yardımcısı
0312 3840540 / 060
muming@telesis.com.tr
tıkla mümin’le konuş

Ali ERDEMLİ
Genel Müdür Yardımcısı
0312 3840540 / 041
alie@telesis.com.tr
tıkla ali’yle konuş

 

Satış ve Destek Bölümü

Doğan ERÜNSAL
Satış ve Destek Müdürü
0312 3840540 / 023
dogane@telesis.com.tr
tıkla doğan’la konuş
 

Askın ŞAHİN
Marmara Bölge Müdürü   
0312 3840540 / 223
askins@telesis.com.tr
tıkla askin’la konuş

Sezai BAŞURAL
Ege Bölge Müdürü    
0312 3840540 / 333
sezaib@telesis.com.tr 
tıkla sezai’yle konuş

 

Ömerhan ÇAKMAK
Satış ve Ürün Yöneticisi
0312 3840540 / 026
omerhanc@telesis.com.tr
tıkla ömerhan’la konuş

Özcan DUMAN
Satış ve Bayi Yöneticisi
0312 3840540 / 024
ozcand@telesis.com.tr
tıkla özcan’la konuş

Zahir ŞAHİN
Satış Destek Personeli
0312 3840540 / 015
zahirs@telesis.com.tr
tıkla zahir’le konuş

Ceyda BAYER
Satış Destek Personeli
0312 3840540 / 022
ceydab@telesis.com.tr
tıkla ceyda’yla konuş

Serap ERÇETİN
Satış Destek Personeli
0312 3840540 / 017
serape@telesis.com.tr
tıkla serap’la konuş

 

Teknik Servis Bölümü

Özkan YALÇIN
Teknik Servis Müdürü
0312 3840540 / 076
ozkany@telesis.com.tr
tıkla özkan’la konuş

Muhsin AHİ
Teknik Servis Şefi   
0312 3840540 / 073
muhsina@telesis.com.tr
tıkla muhsin’le konuş

Serkan ŞENOL
Marmara Teknik Servis Sorumlusu   
0312 3840540 / 217
serkans@telesis.com.tr 
tıkla serkan’la konuş

 

Ergün GÖKÇÜOĞLU
Ege Teknik Servis Sorumlusu
0312 3840540 / 300
ergüng@telesis.com.tr
tıkla ergün’le konuş

 

Bülent DURAN
Teknik Servis Personeli
0312 3840540 / 063
bulentd@telesis.com.tr
tıkla bülent’le konuş

Taner VARAN
Teknik Servis Personeli
0312 3840540 / 070
tanerv@telesis.com.tr
tıkla taner’le konuş

Mert KAYA
Teknik Servis Personeli
0312 3840540 / 074
mertk@telesis.com.tr
tıkla mert’le konuş

 

Muhasebe Bölümü

Selvinaz ÇELTİKÇİ
Muhasebe Personeli
0312 3840540 / 040
ilknurc@telesis.com.tr
tıkla selvinaz’la konuş

Sinem POLAT
Muhasebe Personeli
0312 3840540 / 043
sinemb@telesis.com.tr
tıkla sinem’le konuş

Hakan ERÜNSAL
Muhasebe Personeli
0312 3840540 / 005
hakane@telesis.com.tr
tıkla hakan’la konuş

 

Ürün Onarım Bölümü

Semih DÖNMEZ
Ürün Onarım Personeli
0312 3840540 / 038
onarim@telesis.com.tr
tıkla semih’le konuş

Nergül BAHADIR
Ürün Onarım Personeli  
0312 3840540 / 038
onarim@telesis.com.tr
tıkla nergül’le konuş

 

Satın Alma Bölümü

Gamze ATASEVER
Satın Alma Personeli
0312 3840540 / 095
tanselg@telesis.com.tr
tıkla gamze’yle konuş