Telesis Telekomünikasyon Sistemleri San.Tic. A.Ş.

Adres   : Turgut Özal Bulvarı No.68 İskitler Altındağ Ankara Türkiye

Tel        : 0312 3840540 (Pbx)

Faks     : 0312 3840549

İletişim bilgileri aşağıda sunulmuş olan personelimize e-posta ya da telefon ile ulaşabilirsiniz. Telesis A.Ş. kimliğini açıklamak istemeyenlerden gelen görüş ve düşünceleri de dikkate alır. Ancak böyle bir durumuda, görüş ve düşüncelerini sunana geri dönmek mümkün olamayacaktır.

Ulaşım    :

Genel Müdür Yardımcıları

Mümin GÜLER
Genel Müdür Yardımcısı
0312 3840540 / 060
muming@telesis.com.tr

Ali ERDEMLİ
Genel Müdür Yardımcısı
0312 3840540 / 041
alie@telesis.com.tr

 

Satış ve Destek Bölümü

Doğan ERÜNSAL
Satış ve Destek Müdürü
0312 3840540 / 023
dogane@telesis.com.tr

Askın ŞAHİN
Marmara Bölge Müdürü   
0312 3840540 / 223
askins@telesis.com.tr

Sezai BAŞURAL
Ege Bölge Müdürü   
0312 3840540 / 333
sezaib@telesis.com.tr

Ömerhan ÇAKMAK
Satış ve Ürün Yöneticisi
0312 3840540 / 026
omerhanc@telesis.com.tr

 

Özcan DUMAN
Satış ve Bayi Yöneticisi
0312 3840540 / 024
ozcand@telesis.com.tr

Zahir ŞAHİN
Satış Destek Personeli
0312 3840540 / 015
zahirs@telesis.com.tr

Ceyda BAYER
Satış Destek Personeli
0312 3840540 / 022
ceydab@telesis.com.tr

Serap ERÇETİN
Satış Destek Personeli
0312 3840540 / 017
serape@telesis.com.tr

 

Teknik Servis Bölümü

Özkan YALÇIN
Teknik Servis Müdürü
0312 3840540 / 076
ozkany@telesis.com.tr

Muhsin AHİ
Teknik Servis Şefi   
0312 3840540 / 073
muhsina@telesis.com.tr

Serkan ŞENOL
Marmara Teknik Servis Sorumlusu   
0312 3840540 / 217
serkans@telesis.com.tr 

Ergün GÖKÇÜOĞLU
Ege Teknik Servis Sorumlusu
0312 3840540 / 300
ergüng@telesis.com.tr

 

Bülent DURAN
Teknik Servis Personeli
0312 3840540 / 063
bulentd@telesis.com.tr

Eray ÇETİN
Teknik Servis Personeli
0312 3840540 / 070
erayc@telesis.com.tr

Anıl YILDIRIM
Teknik Servis Personeli
0312 3840540 / 074
anily@telesis.com.tr

 

Muhasebe Bölümü

Selvinaz ÇELTİKÇİ
Muhasebe Personeli
0312 3840540 / 040
ilknurc@telesis.com.tr

Sinem POLAT
Muhasebe Personeli
0312 3840540 / 043
sinemb@telesis.com.tr

Hakan ERÜNSAL
Muhasebe Personeli
0312 3840540 / 005
hakane@telesis.com.tr

 

Ürün Onarım Bölümü

Semih DÖNMEZ
Ürün Onarım Personeli
0312 3840540 / 038
onarim@telesis.com.tr

Nergül BAHADIR
Ürün Onarım Personeli  
0312 3840540 / 038
onarim@telesis.com.tr

 

Satın Alma Bölümü

Gamze ATASEVER
Satın Alma Personeli
0312 3840540 / 095
tanselg@telesis.com.tr