Telesİs Xymphony İşletİm Sİstemİ

Tüm Telesis ürünlerinin işletim sistemi olan Xymphony, Telesis mühendislerince özel olarak geliştirilmiş tamamen özgün bir yazılımdır. Santralın çalışması için tek bir yazılımın koşturuluyor olması mükemmel bir tutarlılık ve performans sunmaktadır. Dahası, bu yüksek performansın sistem yöneticisi tarafından kontrol edilmesi için tek bir arayüz (web arayüzü) yeterli olmaktadır. Bakım ve programlama hizmetleri, hatırlanması zor komutlar yerine görsel olarak yapılabilmektedir.

Xymphony işletim sisterminin pek çok üstün özellikleri arasında ilk göze çarpanlar;
 Esnek Yön atama (arayan ve aranan numaraya göre),
 Çoklu protokol desteği ( H.323, SIP, DC döngü, ISDN, QSIG, R1, R2, SS7, V5.2 ve daha fazlası),
 Sesli posta, ses kayıt, sesli robot operatör,
 Yüzlerce abone özelliği,
 Detaylı raporlama olarak sayılabilir.

Telesis tarafından geliştirilen ve herhangi açık kaynak kodlu bir yapı barındırmayan Xymphony işletimi sistemi, dış tehditlere ve ataklara karşı iletişim güvenliğinizi en üst seviyede tutar. Elektrik kesintilerinden etkilenmeyen ve katı hafıza donanımlarında saklanan işletim sistemi bugünün ve geleceğin ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde yapılandırılmıştır. Yazılım güncellemelerinde, Xymphony yedeklenmekte ve böylece arzu edilen durumlarda bir önceki duruma geri dönülebilmetedir.

Modüler bir veri tabanı yapısı içeren Xymphony, santralınızın abone ya da dış hat kapasitesini arttırırken, güncelleme ihtiyacı duymaz.

Sadece iletişim ihtiyaçlarınız ve Telesis donanımları için geliştirilmiş Xymphony ile kesintisiz ve güvenli iletişimler dileriz.