ZİNCİR MAĞAZA ÇÖZÜMLERİ

Mağazacılık sektöründe Telesis Telefon Santrallarını kullanarak, hizmet kalitesini yükseltirken, bir yandan da tasarruf sağlayarak teknolojinin üstünlüklerinden yararlanabilirsiniz.

Tek bir mağazanız olsa dahi, Telesis PX24n Nano r6 Hibrit Telefon santralı ile sadece büyük kapasiteli ve pahalı olan tüm santralların yapabileceği yüzlerce yeteneği çok uygun fiyatlara kurabilir, webden tıkla konuş, profesyonel sesli yanıt ve ses kayıt, telesekreter, mobil aboneler, raporlandırmalar v.b pek çok üstün yeteneği kullanmaya başlayabilirsiniz.

Zincir mağaza kullanımlarında, farklı lokasyonlarınızı internet veya IP şebeke üzerinden merkezinize bağlayabilir, ister hibrit mimaride ister pure IP mimaride tek bir sistemmiş gibi çalıştırabilir, isterseniz merkeze koyabileceğiniz tek bir sistemi her lokasyonunuz için farklı santralmış gibi kullanabilir, her departmanınız için ayrı raporlar alabilirsininiz.

Telesis Telefon Santrallarının, alternatif operatör, webden tıkla konuş, VoIP, profesyonel süre sınırlandırması ve yönlendirme yetenekleriye aylık sabit telefon giderlerinizi azaltabilirsiniz.

Görüntülü IP telefonlar, sesli yanıt ve ses kayıt sistemleri, mobil ve dect çözümleri, CTI ve TAPI entegrasyonları ile hız, konfor ve kalitenizi artırabilir, teknolojiyi bünyenizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Çözüm Önerileri;

Küçük kapasite için PX24n Nano r6

Küçük ve orta kapasite için PX24 mr7 veya Stillink200.

Orta ve büyük kapasite için PX24 mr7PX24 xr5Stillink200 veya Stillink800.

Büyük kapasite için PX24 xr5X1r5Stillink800 veya Stillink3200

Kablosuz çözümler için tüm kapasitelerde IP Dect 8660/8630